پنل ارسال اس ام اس - سامانه پیامک - اس ام اس تبلیغاتی
  شماره های موجود در BlackList مخابرات چیست ؟

تاريخ ثبت : ۱۲ دي ۱۳۹۲ ساعت ۹ و ۰۰ دقیقه

سوال: عبارت بلک لیست چیست و به چه شماره هایی تعلق میگیرد؟

پاسخ: تقریبا از ابتدای سال 1391 همراه اول (MCI) از کلیه مشترکان خود خواسته است تا در صورتی که تمایل به دریافت پیامک تبلیغاتی ندارند (یعنی دریافت پیامک از خطوط 1000-2000-3000-5000) با شماره 9990 تماس گرفته و یا به یکی از مراکز مشترکین همراه اول مراجعه نمایند. پس از درخواست مشترکین از همراه اول، شماره آنها در بلک لیست مخابرات قرار گرفته و دیگر پیامک تبلیغاتی دریافت نخواهند کرد.

 

سوال: بازگشت هزینه در خطوط 1000-2000-3000-5000 چیست؟

پاسخ: سامانه ارسال پیامک SMS-TNT.ir جزو معدود سامانه های ارسال پیامک در کشور است که هزینه پیامکهای ارسال شده به شماره های موجود در بلک لیست مخابرات را به حساب کاربران خود بازگشت می دهد.

 

سوال: بازگشت هزینه پیامکها شامل چه پیش شماره هایی است؟

پاسخ:  1- در صورتی که پیامک های خود را با خطوط با پیش شماره 1000 ارسال کنید، هیچ بازگشت هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد. حتی بلک لیست.

2- در صورتی که پیامک های خود را با خطوط با پیش شماره 2000 ارسال کنید، هزینه کلیه پیامکهای نرسیده اعم از بلک لیست و یا FAILED شده (فقط همراه اول دائمی و اعتباری) را به حساب کاربران بازگشت می دهد.

3- در صورتی که پیامک های خود را با خطوط با پیش شماره 3000 ارسال کنید، (برای اولین بار در ایران و فقط در SMS-TNT.ir) هزینه کلیه پیامکهایی که مخاطبین آن در بلک لیست مخابرات قرار دارند به حساب شما بازگشت داده می شوند. این تعداد بازگشت هزینه بین 8 تا 15 درصد از پیامکهای انبوه ارسال شده است.

 

سوال: آیا سرویس بازگشت هزینه پیامکهای نرسیده به دلیل وجود شماره در بلک لیست مخابرات، در سایر سامانه های ارسال پیامک نیز وجود دارد؟

پاسخ: خیر! این موضوع در 99 درصد سامانه های ارسال پیامک وجود نداشته و انحصارا در SMS-TNT.ir قرار دارد. تعداد سایت هایی که این قابلیت را دارند بسیار اندک بوده و شاید کمتر از 10 سایت باشند!

 

"SMS" با این سه حرف جادویی تمام نیازهای شخصی و سازمانی خود را برآورده سازید.

                                  SMS-TNT                                 

آموزش پنل

کدپستی استان ها

نقشه شهرها

بلک لیست مخابرات

شماره حساب

TeamViewer 6

Mozilla Firefox

Web Service

 

 

 

[بستن]